Yara tedavisi ,ciddi bir yaklaşım ve doğru ürünler kullanmayı gerektirir….

Actolind Solüsyon ile uzun süren yaralara son …. !

Actolind ile Hastane enfeksiyonlarına farklı bir açıdan bakış ….!

                  

Yarayı ve mukozayı bakteriyel bulaşmadan koruduğu ve uygulama sonrasında devam ettirdiği kanıtlanmış etken madde kombinasyonu Çok amaçlı kullanılabilen , hastane enfeksiyon etkeni bakterilere etkili , yara ve mukozayı harap etmeyen, biyolojik uyum indeksi en optimum etken madde kombinasyonu.

Yanık Tedavisinde Actolind Kullanımı , İyileşme Sürecini Ciddi Olarak Hızlandırır, bulaşmayı engeller , yeni hücre yapımını teşvik eder ….!

 

Yanıkta ilk ve son ürün olarak kullanıma son derece uygun , koruyucu antiseptik özelliği ve iyileşme hücrelerine olan uyum sayesinde çok hızlı yanık yara tedavisi Actolind ile mümkündür

Venöz Ülser Tedavisinde Actolind kullanımı ile iyileşme sürecini gözle görülür hale getirin ….!

Venöz ülserde süratle iyileşme

Yatak yaraları açılmasın …

Bölgesel olarak yaptığımız incelemelerde , Actolind kullanan hastalar ve hekimler arasında memnun kalma oranı %99 dur .

Actolind Solüsyon , Aile Sağlığı Hekimleri ,Uzman Doktorlar , Dermatologlar , Diş Hekimleri , Ortodonti uzmanları ve plastik cerrahlarca hem tavsiye edilen , hem de kullanılmakta olan bir üründür.

 

NEDEN ACTOLİND ?
ACTOLİND KORUR   !
ACTOLİND SORU CEVAP
HASTANE ENFEKSİYONLARINDA ACTOLİND KULLANIMI !

Actolind Solüsyon ve Jel (1 Yorum)

Yorum Yaz

 1. admin dedi ki:

  Merhaba,
  Actolind için söylenecek çok şey var , ancak Actolind kullanan kişilerin deneyimleri hepimiz için çok önemli. Actolind kullanan kişiler burada kendi isimleriyle deneyimlerini ve aldıkları sonuçları paylaşırsa herkes için gerçek bilgiye en doğru şekilde ulaşmış oluruz ve doğru yerde doğru bir tartışma ve bilgi paylaşımı platformu olur. Üstelik bütün sorduğunuz sorular da ACTOLİND e yıllarını vermiş personelimiz tarafından burada mutlaka cevaplandırılacaktır.
  Saygılarımla.

  BARIŞ YILANCI
  Admin

© Copyright 2012 - Her Hakkı Saklıdır.